Studencki Nobel 2014

Zgodnie z informacjami organizatorów zgłoszenia mogą przesyłać studenci studiów I i II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, którzy do dnia 1 marca 2014 r. nie ukończyli 28. roku życia. Kandydat do tytułu Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej musi mieć także średnią ocen nie niższą niż 4.0. Dodatkowymi atutami, które zwiększają szansę na zostanie laureatem konkursu, są:

• znajomość języków obcych;
  • studencka działalność naukowa (prace badawcze, publikacje, nagrody, stypendia, wyróżnienia);
  • działalność organizacyjna (fundacje, stowarzyszenia, media, osiągnięcia sportowe i artystyczne);
  • udział w wymianach studenckich krajowych (np. MOST) i zagranicznych (np. ERAZMUS, ERAZMUS MUNDUS, CEEPUS, DAAD, CEMS, umowy bilateralne, umowy freemovers);
  • praktyki, staże, praca zawodowa;
  • inne umiejętności potwierdzone certyfikatami;
  • szeroki wachlarz zainteresowań.

Więcej: http://www.studenckinobel.pl/
Nabó: do 31 marca 2014r.

Możliwość komentowania jest wyłączona.